Finansowe korzyści naszych Darczyńców
Zbliża się koniec roku, w związku z czym przypominamy, że osoby wpierające Fundację mogą skorzystać z ulgi podatkowej i zmniejszyć podstawę opodatkowania o kwotę darowizn przekazanych na cele określone w art. 4 ustawy o działalności pożytku publicznego organizacjom takim jak Fundacja Form.Art.
Techniki plastyczne DECOUPAGE
Dzisiaj od 16.00 uczestnicy naszych warsztatów odkryją technikę plastyczna jaką jest DECOUPAGE.
Teatr Form.Art podbija Anglię
Jedną z głównych dziedzin jaką zajmuje się nasza Fundacja Form Art jest teatr, a przede wszystkim teatr edukacyjny. Nasza praca i umiejętności zostały zauważone, dzięki czemu w najbliższy weekend nasz spektakl pt."Wielki Odkrywca" będzie do obejrzenia w Southampton, Wielka Brytania.
Ruszają kreatywne warsztaty artystyczne
Pracownia Niebieski Kubik i Fundacja Form.Art serdecznie zapraszają na warsztaty już od 24.11.2016.
Nowy projekt "W krainie teatru"
Rozpoczynamy realizację projektu artystyczno- edukacyjnego skierowany do dzieci oraz kadry nauczycielskiej. Główną ideą zadania jest wprowadzanie najmłodszych do świata sztuki poprzez uczestnictwo w interdyscyplinarnych warsztatach z zakresu teatru, plastyki, muzyki.
Piraci zakotwiczyli w parku na Zdrowiu
Już po raz 7 Korsarze przypuścili atak na nudę. Pirat Bucior i uczestnicy pikniku szukali zakopanego skarbu, malowali pirackie bandery i bawili się słuchając koncertu zespołu ,,Na razie''
Zaczynamy edycje Latającego Domu Kultury w Łodzi
Mimo deszczu i burz
Latający dom kultury w Parku Staromiejskim odbył się mimo zdecydowanego sprzeciwu pogody.
Intensywne prace w Niebieskim Kubiku
Nasza pracownia nie zwalnia tempa. Z dnia na dzień spod rąk naszych specjalistów Pracowni Artystycznej Niebieski Kubik wyłaniają się nowe elementy scenografii kostiumów itd.
Moja Krew Twoja Krew- Teatr Buffo Warszawa
Fundacja Form.Art wspiera przeróżne akcje, ale ta jest bliska naszemu sercu ze względu ze każdy krwi kiedyś potrzebuje